CNC Gépkezelő

Feladatok:

  • Gépkezelés, gépbeállítások elvégzése
  • A betanulást követően önálló, pontos munkavégzés
  • Problémák jelzése a csoportvezetők felé
  • Gyártás dokumentálása
  • Gép és környezetének tisztán tartása

Elvárások:

  • CNC alapismeretek, forgácsoló végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Mérési ismeretek
  • Precizitás
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság

Munkakezdés időpontja: Azonnal

Amit nyújtani tudunk:

  • Képzettségnek és tudásszintnek megfelelő versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkavállalás cégcsoporton belül
  • Személyre szabott betanulási rendszer a próbaidő alatt
  • Fejlődési lehetőség
  • Magán egészségügyi szolgáltatás
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Családias munkakörnyezet
  • Vállalati rendezvények
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szálláslehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldjön önéletrajzot: oneletrajz@htm-alba.hu