Ausztriai munkalehetőség

elsősorban CNC marós, továbbá huzalszikra, tömbszikra forgácsoló, esztergályos és szerszámkészítők részére

Főbb feladatok, munkák:

-        Szerszámalkatrészek (fröccsöntő, öntő szerszámok, egyedi alkatrészek) gyártása önállóan

-        Munka közbeni mérések, ellenőrzések

-        Gyártás dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

-        Szakirányú végzettség

-        Minimum 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat

-        Alapfokú német nyelvtudás

-        Önálló munkavégzés műszaki rajz alapján

-        Mérési ismeretek

-        Precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-        Heidenhain, Siemens programozási ismeretek

-        Szerszámgyártásban szerzett tapasztalat

-        CAM programozási ismeretek

-        NX szoftver ismerete

Amit kínálunk:

-         versenyképes fizetés

-        szállás

-        kiutazáshoz gépjármű

-        betanulás Székesfehérváron

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal: oneletrajz@htm-alba.hu