CNC Marós

Feladatok:

  • szerszámalkatrészek (fröccsöntő, öntő szerszámok, egyedi alkatrészek) gyártása önállóan
  • munka közbeni mérések, ellenörzések
  • gyártás dokumentálása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés műszaki rajz alapján
  • Mérési ismeretek
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Csapatember
  • 3 műszak vagy folyamatos munkarend vállalása

Előny:

  • Heidenhain, Siemens programozási ismeretek
  • szerszámgyártásban szerzett tapasztalat
  • Cam programozási ismeret

Amit nyújtani tudunk:

  • Képzettségnek és tudásszintnek megfelelő versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkavállalás cégcsoporton belül
  • Személyre szabott betanulási rendszer a próbaidő alatt
  • Fejlődési lehetőség
  • Magán egészségügyi szolgáltatás
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Családias munkakörnyezet
  • Vállalati rendezvények
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szálláslehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldjön önéletrajzot: oneletrajz@htm-alba.hu