CAD tervező

Feladatok:

  • Fröccsöntő szerszámok tervezése és gyártás támogatása
  • Alumínium nyomásos öntőszerszámok tervezése és gyártás támogatása
  • Készülékek tervezése és gyártás támogatása
  • Műszaki dokumentációk készítése (BOM lista, 2D rajzok, nyersanyag méretek meghatározása.. stb.)
  • Szabályok, belső folyamatok folyamatos nyomon követése

Elvárások:

  • Felső- vagy középfokú gépész végzettség
  • min. 2-3 éves szakmai tapasztalat szerszámtervezés területén
  • 3D tervező szoftver ismerete és magabiztos használata
  • Angol vagy német kommunikáció szóban-írásban

Előny:

  • NX 12 tervező szoftver ismerete
  • lakhely: Székesfehérvár vagy vonzáskörzete

Értékelt kvalitások:

  • Precizitás
  • Stressztűrő képesség
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Fiatalos, lendületes személyiség
  • Jó csapatember

Amit nyújtunk:

  • objektív, versenyképes bérezés
  • családias munkakörnyezet
  • béren kívüli juttatások
  • személyre szabott betanulási rendszer a próbaidő alatt
  • fejlődési lehetőség
  • magán egészségügyi szolgáltatás
  • vállalati rendezvények

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldjön önéletrajzot:  oneletrajz@htm-alba.hu.