CNC Gépkezelő

Feladatok:

  • Gépkezelés, gépbeállítások elvégzése
  • A betanulást követően önálló, pontos munkavégzés
  • Problémák jelzése a csoportvezetők felé
  • Gyártás dokumentálása
  • Gép és környezetének tisztán tartása

Elvárások:

  • CNC alapismeretek
  • előny: forgácsoló végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Mérési ismeretek
  • Precizitás
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság

Munkakezdés időpontja: Azonnal

Amit nyújtani tudunk:

  • Képzettségnek és tudásszintnek megfelelő versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkavállalás cégcsoporton belül
  • Személyre szabott betanulási rendszer a próbaidő alatt
  • Fejlődési lehetőség
  • Magán egészségügyi szolgáltatás
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Családias munkakörnyezet
  • Vállalati rendezvények
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szálláslehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldjön önéletrajzot: oneletrajz@htm-alba.hu

Az első lépés megtétele általában a legnehezebb. Mi a HTM -nél nagyon örülünk, hogy a csapatunk tagja szeretnél lenni. Kezdjük.

tovább

Bármilyen jelentkezést várunk, már talált egy meghirdetett pozíciót, kérjük, ossza meg velünk, de spekulatív jelentkezéseket is szívesen fogadunk.

tovább

De most az igazán fontos információkhoz személyes lesz. Végül is tudnunk kell, hogyan lépjünk kapcsolatba Önnel.

tovább
KERESZTNÉV*
VEZETÉKNÉV*
CÍM*
IRÁNYÍTÓSZÁM*
TELEPÜLÉS*
E - MAIL*
TELEFON*
* A mezők kitöltése szükséges a továbblépéshez
tovább

Tehát és a végén szeretnénk még személyesebbé válni, ismerjük meg személyként.

tovább
Mutasd meg, mit tehetsz! Töltse fel ide részletes jelentkezését, beleértve önéletrajzát, vagy küldje el nekünk kreatív pályázati videóját. Izgatottak vagyunk!
Icon
* A fájlt nem sikerült feltölteni. Kérjük, próbálja újra később vagy töltsön fel egy másik fájlt.
Icon
Icon
Videód feltöltése sikeres volt:
Icon
Üzenet írása*
Küld

Kész! Most már csak a HR osztályunkra van szükségünk, és reméljük, hogy hamarosan személyesen is megismerhetjük Önt.